۳۰ منبع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک

ممکن است به عنوان یک طراح گرافیک و طراح هویت بصری، بودجه‌ای که برای طراحی درنظر گرفته باشید محدود باشد یا مشتری نخواهد پول زیادی برای پروژه خرج کند؛ در این صورت منابع رایگان بسیاری وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند. اما برخی از تصاویر، فونت ها، ابزار و… که به صورت رایگان هستند ممکن است کیفیت دلخواه شما را به همراه نداشته باشند یا حتی در بدترین مورد از خالقان اصلی دزدیده شده باشند در صورتی که صاحبان اثر رضایت ندارند و نمی‌خواهند زحمت چندین روزه یا حتی چندین ماهه خود را به صورت رایگان در اختیار همه قرار دهند.

از این رو تاپ موشن برای آسان کردن کار شما و اطمینان بخشی از رضایت صاحبان اثر، در این مقاله ۳۰ منبع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک قرار داده است. این منابع با کیفیت بالا و از نظر قانونی دارای بارگیری رایگان هستند.

اگر دنبال ایلوستریشن ها، پالت رنگی، آیکون ها، فونت ها، تصاویر استوک و پادکست رایگان هستید این مقاله یک مقاله‌ی مفید برای شما خواهد بود. همچنین می‌توانید تصویر این وب‌سایت ها و اطلاعات بیشتر را در صفحه اینستاگرام تاپ موشن دنبال کنید.

ایلوستریشن
  • ایلوستریشن

۱. Clak: از این وب سایت می‌توانید تصاویر زیبا و فان را به صورت بسته‌ای الهام بخش برای پروژه های خود در محبوب ترین موضوعات UI، از وب سایت ها گرفته تا اپلیکیشن ها استفاده کنید.

۲. ‌Blush: بلاش به اندازه هنرمندانی که آن را برای نمایندگی انتخاب کرده‌اند شگفت انگیز و خلاق است. تصاویر پویا، قدرتمند و قابل تنظیم در ابزاری که شما کار طراحی خود را انجام می‌دهید.

۳. IRA Design: با IRA Design، پنج رنگ موجود را با هم مخلوط کنید؛ شخصیت ها و اشیا کشیده شده مورد علاقه خود را انتخاب کنید و از تصاویر نهایی خود برای ایجاد برنامه های تلفن همراه یا کیت های وب سایت استفاده کنید.

۴. Craft Work: منابعی برای طراحان، توسعه دهندگان و تازه کار های خلاق. با کیت ها، تصاویر و الگوهای با کیفیت بالا UX / UI، روند کار طراحی خود را سرعت بخشید.

پالت رنگ
  • پالت رنگ

۵. Coolors: با Coolors، یک پالت عالی ایجاد کنید یا از هزاران طرح رنگی زیبا الهام بگیرید.

۶. Color Space: در این وب سایت می‌توانید طرح رنگ منطبق مناسب برای پروژه بعدی خود را پیدا کنید یا پالت های رنگی زیبا، شیب های رنگی و موارد دیگر را ایجاد کنید.

۷. Picular: یک تولید کننده سریع رنگ اصلی با استفاده از جستجوی تصویر از Google است.

۸. Happy Hues: مطمئن نیستید از چه رنگ هایی در طرح های خود استفاده کنید یا از کجا استفاده کنید؟ Happy Hues یک سایت الهام بخش از پالت رنگ است که به عنوان یک مثال در مورد چگونگی استفاده از رنگ ها در پروژه های طراحی شما عمل می‌کند.

۹. Culrs: رنگ هایی که با هم کار می‌کنند به صورت پالت های با کیفیتی ساخته می‌شوند و می‌توانند ترکیب شوند. دیگر نیازی به مغزتان نیست که بتوانید ترکیب رنگی مناسب را پیدا کنید! Culrs شما را تحت پوشش قرار می‌دهد.

۱۰. Color Snapper: این وب سایت انتخابگر رنگ برای سیستم عامل Mac ایجاد شده که امکان بازرسی، تنظیم، سازماندهی و صادرات مقادیر دقیق رنگ هر پیکسل روی صفحه را آسان می‌سازد.

آیکون
  • آیکون

۱۱. Freepik: دانلود رایگان آیکون و برچسب در فرمت های PNG، SVG، EPS، PSD و CSS برای پروژه های شما.

۱۲. Flaticon: آیکون های وکتور رایگان در فرمت های SVG ،PSD ،PNG ، EPS و…

۱۳. Icons8: آیکون های استاتیک و متحرک وب سایت رایگان در سبک های مختلف طراحی UI برای وب و اپ تلفن همراه در قالب های PNG ،SVG ، GIF.

۱۴. Iconmonstr: آیکون مانستر با بیش از ۱۵ سال تجربه حرفه‌ای در طراحی آیکون می‌باشد که می‌توانید از این وب سایت بیش از ۳۰۰ آیکون را به صورت رایگان بارگیری نمایید.

۱۵. Remix icon :Remix Icon مجموعه‌ای از نمادهای سیستم سبک خنثی متن باز است که برای طراحان و توسعه دهندگان ساخته شده است.

۱۶. Xicons: سیستم های طراحی آیکون سفارشی برای برند های پیشرو و استارتاپ ها.

فونت
  • فونت

۱۷. Google Fonts: ایجاد وبی زیبا و سریع از طریق تایپوگرافی عالی.

۱۸. Fontasy :Fontasy یک آرشیو فونت رایگان و شامل ۱۱۰۱ قلم انتخاب شده برای رایانه های شخصی و Mac است که برای بارگیری رایگان در دسترس می‌باشد.

۱۹. Font Space: این وب سایت که در سال ۲۰۰۶ تاسیس شد، یک وب سایت فونت طراح محور است که دارای پیش نمایش های سریع قابل تنظیم و بارگیری های بدون دردسر می‌باشد.

۲۰. DaFont: یک آرشیو فونت رایگان است که براساس لیست حروف الفبا، سبک و نام نویسنده مرتب شده است.

عکس
  • عکس

۲۱. ReShot: با بارگیری فوری آیکون های SVG، تصاویر برداری و عکس های استوک ریشات، آزادانه طراحی کنید.

۲۲. Pixabay: امکان دانلود تصاویر به صورت رایگان و با کیفیت بالا برای استفاده های تجاری.

۲۳. UnSplash: تصاویر و عکس های زیبا و رایگان که می‌توانید برای هر پروژه‌ای بارگیری و استفاده کنید.

۲۴. Pexels: عکس و فیلم های رایگان استوک که می‌توانید به صورت رایگان، با کیفیت بالا و بدون نیاز به انتساب در همه جا از آن ها استفاده کنید.

۲۵. Pikwizard: کتابخانه‌ای عظیم از تصاویر خیره کننده، رایگان و با کیفیت بالا که می‌توانید در مقاله ها و برند های خود از آن استفاده کنید.

پادکست
  • پادکست

۲۶. Honest Designers Show: “با هیچ پادکست طراحی دیگری قابل مقایسه نیست!” نگاهی شفاف به زندگی، به عنوان یک طراح مدرن با بیش از ۱.۶ میلیون دانلود.

۲۷. UI Breakfast: گفت وگو هایی هیجان انگیز راجع به طراحی UI/UX، محصولات و بازاریابی با پادکست UI Breakfast.

۲۸. ٪99 Invisible: این پادکست که پیرامون موضوع طراحی و معماری می‌باشد به صورت هفتگی پخش می‌شود و توسط Roman Mars تولید شده است.

۲۹. Clever :Clever یک پادکست طراحی و مناسب طراحان است که با افراد فوق العاده باهوشی در این زمینه مصاحبه می‌کند.

۳۰. Opacity: پادکست opacity درباره کار در طراحی صحبت می‌کند همچنین برای مقیاس گذاری این کار و دستیابی به مخاطبان جهانی از طریق آموزش آنلاین تلاش می‌کند.

30 منبع و ابزار رایگان برای طراحان گرافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *